1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Enrique Iglesias

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од WomanInRed, 12 април 2012.

 1. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
   
  На LaJa5 и Blondie им се допаѓа ова.
 2. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  Јас го обожавам ! Песните му се феноменални, морам да признаам дека повеќе ми се допагаше оној Енрике кој пееше балади, но го прифаќам и овој сега што се искомерцијализира малку : )
  Инаку Hero ми е омилена песна, се наежувам кога ја слушам, ме трогнува секогаш... а има и доста други кои му ги сакам и се прекрасни - Maybe, Nunca te olvidare, Could i have this kiss forever, Bailamos, Don't you forget about me baby, Esperansa, Somebody's me итн ... долга е листата : )
   
  На LaJa5, WomanInRed и Blondie им се допаѓа ова.
 3. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  абе овој ја извадил тртката?:unsure
   
 4. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  Ако мислиш на бенката која ја имаше под око .. да ја извади уште одамна :)
   
  На LaJa5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  баш му беше секси бе
   
  На LaJa5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  Да, и јас мислам дека му беше секси а и препознатлив беше и по бенката плус ... можеби од здравствени причини ја извадил :)
   
  На LaJa5 и Dr.Gonzo им се допаѓа ова.
 7. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
   
  На LaJa5 и Blondie им се допаѓа ова.
 8. Redhead

  Redhead Bookworm

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
   
  На LaJa5 и Blondie им се допаѓа ова.
 9. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
   
  На LaJa5, WomanInRed и Blondie им се допаѓа ова.
 10. Blondie

  Blondie Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  612
  Допаѓања:
  1,085
   
  На LaJa5 и Redhead им се допаѓа ова.

Сподели: