1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Avenged Sevenfold

Дискусија во форумот 'Групи' започната од MissChievous, 17 февруари 2012.

?

Ви се допаѓаат ли Аvenged?

 1. Нема подобри од нив.

  61.5%
 2. Најдобриот бенд, нема што.

  61.5%
Дозволени се повеќе гласови.
 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Нека го викнат Портној пак. И онака нема работа многу само троа живчан е последно време.
   
  На MissChievous му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Могуќе е да биде тапанарот на Atreyu.
   
 4. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Welcome to the deathbat family!
  [​IMG]
   
  На MissChievous му/ѝ се допаѓа ова.
 5. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Прв пат го гледам малиот на Мети Валерии.

  Untitled.png
   

Сподели: