1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

5 работи подобри од секс

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од *Маја, 22 септември 2014.

 1. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
  Не би кажала дека се подобри но ги ставам на исто нив
  1 Смеење со саканата личност и уживање во заедничкото присуство
  2 прегратка, длабока проследена со воздишки
  3 Сладолед после секс
  4 Прошетка во природа после пијано
  5 уште еден секс хахах
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  1. Гледање романтичен филм.
  2. Секс.
  3. Пица.
  4. Благо
  5. Секс. :)
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,731
  Допаѓања:
  761
  Нема нешто што би го заменило !!
   
  #23 Mnogo Bitno, 6 октомври 2015
  Последна промена: 6 октомври 2015
  На MacedonishQueen му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Loner

  Loner Активен Член

  Зачленет на:
  13 март 2016
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  86
  1. Хамбургер
  2. Балентајн (whisky)
  3. Гушкање и мазење
  4. Пари
  5. Мотор
   

Сподели: