1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

5 работи подобри од секс

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од *Маја, 22 септември 2014.

 1. *Маја

  *Маја Истакнат Член

  Зачленет на:
  28 октомври 2013
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  7
  Мора да имате најмалку 5 работи кои ви звучат подобро од понуда за секс :) Храна, излегување, миризлива купка, добар филм...?
  Како изгледа вашата топ 5 листа?
   
 2. khz777

  khz777 Староседелец

  Зачленет на:
  20 септември 2014
  Мислења:
  105
  Допаѓања:
  68
  1.Секс
  2.Секс
  3.Секс
  4.Секс
  5.Храна (нешто благо) :D
   
  На AnnaBanana, antonio и Prashina им се допаѓа ова.
 3. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  нема ништо подобро(inlove)
  1. Секс
  2. Хамбургери
  3. Спиење
  4. Гледање филм со друштво
  5. Ноќен Живот
   
 4. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  1. Секс
  2. Мочање после долго стискање
  3. Домашно зготвена храна
  4. Пица
  5. Добар пијалок
   
 5. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,276
  Допаѓања:
  1,897
  ВРВ!
  Ај вака да пробаме...
  1. Цигара (ама она кога ептен ти се пуши)
  2. Секс
  3. Ќе се сложам со цитираниот за мочањето :)
  Други две работи кои можам да ги ставам на тас со сексот во моментов не ми текнува ама ќе се надополнам..
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 6. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,621
  Допаѓања:
  5,695
  Цигара и добро вино
  Секс
  Цигара за време на секс
  Цигара и вино после секс
  Нешто благо :giggle
   
  На antonio, Saladin и Prashina им се допаѓа ова.
 7. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  1.Држаата
  2.верата
  3.работата
  4.чколијата
  5.Дејвид Мојс
   
  На Luckky, belabelina, *Hera* и уште 4 други им се допаѓа ова.
 8. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
  1. Моментот кога за прв пат ке го видиш своето дете, мало, мокро и збрчкано, штотуку излезено од твоето тело... ти го даваат во прегратка и го подпираш на градите. Чувствуваш како мрда, му го слушаш тенкото зарипнато гласче, брзите одчукувања на малото срценце...
  2. Кога си на дофат да завршиш некое свое дело. Му го чувствуваш крајот, ама си викаш ``уште малце, уште малце, уште овој потег...``
  3. Чувството на неограничена блискост со саканиот. Се разбирате со поглед, нема потреба од зборови, тишината е некако... полна. Низ телата струи силна енергија и неопислива среќа. Не ти се верува дека толку можеш да сакаш, а истовремено знаеш дека си сакан...
  4.Кога децата конечно ке заспијат, односно, мир, тишина, спокој, малку слободно време за себе...
  5. Кога гледам изгрејсонце. Си ги полнам батериите со мирисот на свежото утро, се воодушевувам од глетката и истовремено се чувствувам како едно со целиот универзум. За момент не постојат проблеми и грижи. Постои само шареното небо од кое блика неверојатна светлина и се е претопено во него.
   
  На Luckky, Podem, TheQueen и уште 11 други им се допаѓа ова.
 9. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  На градилиште на нова зграда, ко ќе речит шефон : Николоски и Петрески денес вие двајца ќе носите греди на поткровје а вие двајца ќе штрафите ! А јас не сум ни Николоски а богами ни Петрески.
   
  На belabelina, melpomena, Aleksis и уште 3 други им се допаѓа ова.
 10. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  1. Додека играв спортска односно добиев голема сума пари на трките со кучиња ме фаќаше оргазам
  2. Сакам пари
  3. Нејќам да сум злопамтило
  4. Оти сум скромен и не барам 5та работа, дај нешто да "боцнам" :)
   

Сподели: