1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сака секоја жена?

Дискусија во форумот 'Дом' започната од melpomena, 20 март 2012.

  1. Saladin

    Saladin Unbaised
    Член на администрација

    Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    5,993
    Допаѓања:
    9,620
    Зарем вие жените не сакавте да раѓате? :zelen
     
    На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Prashina

    Prashina Староседелец

    Зачленет на:
    28 јуни 2013
    Мислења:
    1,323
    Допаѓања:
    3,006
    Раѓањето на деца е Божја воља.Не постои жена која не сака да раѓа.Таа може да го потиснува тоа поради преживеани трауми. Жените кои можат да раѓаат се благословени.
     
    На malo и Trajche им се допаѓа ова.
  3. Outrider

    Outrider A Witty Cat
    Член на администрација

    Зачленет на:
    23 мај 2013
    Мислења:
    4,725
    Допаѓања:
    5,266
    Секоја жена сака храна. И вода.
     
    На MoonFairy и Altaïr им се допаѓа ова.
  4. diva orhideja

    diva orhideja Член со 30 казнени поени

    Зачленет на:
    26 февруари 2014
    Мислења:
    2,220
    Допаѓања:
    1,746
    А мажите живеат од воздух!?
     
  5. Outrider

    Outrider A Witty Cat
    Член на администрација

    Зачленет на:
    23 мај 2013
    Мислења:
    4,725
    Допаѓања:
    5,266
    Kakov e toj maz sto zivee bez vozduh?
     
  6. diva orhideja

    diva orhideja Член со 30 казнени поени

    Зачленет на:
    26 февруари 2014
    Мислења:
    2,220
    Допаѓања:
    1,746
    Прашањето беше за тебе...а можеби требаше да прашам зарем вие не сакате храна и вода?
     
  7. Altaïr

    Altaïr Shinigami

    Зачленет на:
    23 јули 2012
    Мислења:
    5,752
    Допаѓања:
    2,574
    Јас сакам секс, дрога и рокенрол. :)
    Ти што викаш што сакаат жените?

    П.С. Секси ти е аватарот.
     
    На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
  8. malo

    malo Староседелец
    Најфотограф

    Зачленет на:
    13 септември 2012
    Мислења:
    1,280
    Допаѓања:
    2,063
    Секоја жена сака да знае што сака.
     
    На Luckky, JaMi, Saladin и уште 3 други им се допаѓа ова.
  9. Lovely*-*

    Lovely*-* Староседелец

    Зачленет на:
    27 мај 2012
    Мислења:
    230
    Допаѓања:
    164
    Секоја жена сака на прво место пари па љубов, срека....
     
  10. Prashina

    Prashina Староседелец

    Зачленет на:
    28 јуни 2013
    Мислења:
    1,323
    Допаѓања:
    3,006
    Ne se slozuvam so tebe.Ili ne si zena ili si gi izmesala nesto brzinite.
     
    На Lena, diva orhideja и malo им се допаѓа ова.

Сподели: