1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сака секоја жена?

Дискусија во форумот 'Дом' започната од melpomena, 20 март 2012.

 1. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Мислењето е искрено, иако е жена. Ги има многу такви кои дури и лично ги познавам, така да не се чуди :)
   
  На JaMi и Prashina им се допаѓа ова.
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Од тебе тргна прво?

  Ги има многу ама не сите, како што пишала.
   
 3. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Нормално дека не се, како што видов има и други мислења на темава од женскиот пол, на истите сум стиснал дека ми се допаѓаат и кој тип се тие. Не се сите исти, како што не се ни мажите.
   
 4. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
  Секоја жена сака.... штикли во кои може да трча :giggle
   
  На Ѕвездичка, JaMi и Prashina им се допаѓа ова.
 5. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Можеш во сите, ама не онака ептен брзо :giggle:giggle:giggle
  Не заборавај секаков вид шминки и облека и секогаш кога ќе отвори плакар да ја има комбинацијата што ја смислила во глава :D:*:*
   
 6. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Секоја жена сака да е почитувана и сакана
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,323
  Допаѓања:
  3,007
  Sekoja zena saka vreden maz I topol krevet.
   
  На incule му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: