1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што правите после секс?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Elizabeth Bathory, 17 февруари 2012.

 1. supersonik

  supersonik Истакнат Член

  Зачленет на:
  27 август 2016
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  9
  doolgo galenje na prtnerkata posle sexot...i zaspivanje gusnati.........a nekogas ako ne e za spienje baknezi i molcenje..i setanje goli po stanot so casovi....
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,321
  Допаѓања:
  3,003
  Obicno cistam , peram , gotvam i peam.
  Nekogas krecam ili farbam vrati.
   
  На existence му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
  последно време почна благо да ми се јаде :))))
   
 4. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Цигара, кафе и туширање( афтер парти :D )
   
 5. Neverna Mala

  Neverna Mala Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2013
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  77
  После секс станувам се одмивам и си одам дома. Сеуште не сум останала на комплетно спиење кај дечко или сексуален партнерм а баш би сакала да почувствувам какво е чувството да се разбудиш покрај маж.
   
 6. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  180
  Допаѓања:
  98
  После секс доаѓа цигара и кафе , па топол туш и додека јас завршам со се ова , партнерот ќе стане па паѓа втора партија :) е сега ако се брзаме , тоа е друг муабет :)
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  А дрва цепиш?
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Е шо секс е тој каде што се појавуваат пориви за земање на Биљана прашок и четка после?!
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 9. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Клекнувам пред неа, ставајќи и ги стапалата на моето колено за да и ги облечам нејзините нови чизмички.
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,321
  Допаѓања:
  3,003
  Ne cepam drva , toj gi cepi.
   

Сподели: