Што е највредно на светот? | Црнобело Форум

Што е највредно на светот?

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,793
809
1,133
Skopje
Па тоа значи зависи за кој партнер станува збор,нормално дека не секогаш има љубов професорке ..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,396
5,901
1,683
Disco
Се знае, држааата, народот, нацијата, верата тие је се битни ствари (party)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Big Berta

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,525
14,437
1,683
Таму каде што треба
Највредното нешто е семејството.Целокупната среќа и здравјето.Љубовта и спокојот во душата.Почитта и слогата.
(Сето ова се однесува за семејството.)
 
Последна промена: