Што да направите ако прерано „свршивте" работа?

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
ќе го заебеш каналот подобро стани од неа неколку минути па пак терај си работа (smoke), или фанта соката да пиеш (пошто има босилок ја намалуваплодноста моментално )
Нема босилок, (се вика босилек, ама ајде) туку има бозел. И нема врска тоа со намалување на плодноста. Бозелот при континуирано конзумирање количини што се над нормалата предизвикува стерилност кај машките, но тоа не значи дека ако се напиеш фанта шоката која содржи екстракт од плодот на ова растение ќе ти ја намали плодноста моментално.


Онтопик: Дајте бе престанете со копирани статии. Креативност не е ако ископираш статија и да се надеваш дека нема да откријат од каде ти е. Продуктивноста на таквите теми е минимум.
 

Мортидо

Староседелец
6 март 2012
1,056
1,575
1,133
Yellowknife, NT, Canada
metatron86.deviantart.com
ќе го заебеш каналот подобро стани од неа неколку минути па пак терај си работа (smoke), или фанта соката да пиеш (пошто има босилок ја намалуваплодноста моментално )
Ааах, ако влезе веќе метакот у цев, и да го извадиш на некоја минутка ко ќе го стаиш ќе испука од одма, џабе си паузирал.
 

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
Ааах, ако влезе веќе метакот у цев, и да го извадиш на некоја минутка ко ќе го стаиш ќе испука од одма, џабе си паузирал.

не е џабе шом напраи пауза малку подолго време ќе треба да пука од ново, а до тогаш ќе ја чистиш цефката ;)
 

Мортидо

Староседелец
6 март 2012
1,056
1,575
1,133
Yellowknife, NT, Canada
metatron86.deviantart.com
prepana-ejakulacija-statija.jpg


хаха, со кој само презир го гледа...она...их црпко една неспособна кај те најдов кај се запустив :rofl
 

m.o.p.

Активен Член
14 февруари 2012
348
221
43
34
Чајџилница
еве една финта помисли на некој грда у фаца пред да свршиш и те пресекува у секунда ..проверено е ова
 

Мортидо

Староседелец
6 март 2012
1,056
1,575
1,133
Yellowknife, NT, Canada
metatron86.deviantart.com
не е џабе шом напраи пауза малку подолго време ќе треба да пука од ново, а до тогаш ќе ја чистиш цефката ;)
Абе брат па ако така зошто тогаш да прам паузи ко си можам да си свршам ко чоек, па после нова партија да си почниме. :)
 

Мортидо

Староседелец
6 март 2012
1,056
1,575
1,133
Yellowknife, NT, Canada
metatron86.deviantart.com
еве една финта помисли на некој грда у фаца пред да свршиш и те пресекува у секунда ..проверено е ова
Исто има финта ко ќе осетиш дека ти иде, да се гризнеш за прст или со чачкалица и сл. да се боцнеш при што у истиот момент мозокот аутоматски ти се преусмерава на болката, а ти продужуеш ко ништо да не било. :zelen
 

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
Абе брат па ако така зошто тогаш да прам паузи ко си можам да си свршам ко чоек, па после нова партија да си почниме. :)

зависи како си го истренирал алатот јас прам по 2 партии на ден обавезно :). најмногу до 4
али ако тераш рулет со еден куршум ќе гледаш да трае подолго за тоа е и статијав мислам ...
 

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Најчесто коа иде мојот Урагант Катрина мењавам поза и супер е оваа тактика

Ураган бе:D Да си здрав ме изнасмеа.
Морав офтопик ама тоа е. Продолжејте си со дискусијата.:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: m.o.p.