1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што ве прави среќни?

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Неговиот поглед во секоја варијанта.....сонлив,срамежлив,утешителен,решителен,среќен,исполнет,силен,неколеблив....
  Неговиот погед а во него јас и иднината за која сонувам.
   
  На Pisoi и violetmoon им се допаѓа ова.
 2. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Тешко е да се нарече дека некој е среќен цело време. Низ животот учиме дека среќата е во малите нешта.
  Среќна сум кога пијам кафе со пријателите, кога ќе си купам нешто и кога си седам во двор со кучето :)
   
  На Aristokrat му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Armagoddamn

  Armagoddamn Истакнат Член

  Зачленет на:
  28 октомври 2015
  Мислења:
  162
  Допаѓања:
  33
  мене ништо не ме направи среќна, ниту успехот, ниту благодарноста, ниту совеста...
   
 4. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Семејството,музиката,насмеани луѓе,дечко ми
   

Сподели: