Што ве прави среќни? | Црнобело Форум

Што ве прави среќни?

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Мене највеќе да бидам искреен ме прави среќен музиката...:igra
 

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
Кога луѓето околу мене се среќни, кога се со широка и задоволна насмевка на лицето. Љубовта која ја добивам од него ме прави среќна, како и моите лични успеси.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
695
93
32
Скопје
Кога моите блиски се среќни, тогаш сум јас најсреќна :) а потоа, уживање во малите нешта, а сепак големи :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD

Glorry

Истакнат Член
14 февруари 2012
262
369
63
Најмногу позитивна енергија добивам наутро,кога ќе ме огрее сонце низ прозор и станувам веднаш и сум стварно расположена,секако среќна сум кога сите најмили ќе се собереме на куп и уживаме со некое филмче,среќна ме прави моето папагалче Коки,кога ќе си го каже името....ситници ме прават среќна,еве среќна сум што има многу фини луѓе на форумов :sreken
 

Lorejn

Полноправен Член
15 февруари 2012
68
82
18
Кога времето ми минува пребрзо, како на филм, со личностите што ги сакам.
Позитивните промени. Кога има нешто ново и истовремено добро се чувствувам поради тоа.
Чоколадни нешта.:mstickle
Прегратки. Посебно со личности што не сум ги видела долго време. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Glorry and Hip.Hop_MKD

Nemirna.

Активен Член
14 февруари 2012
116
84
28
Малите нешта ме прават среќна. Ме прави среќна топлиот оброк, слаткото чоколадо, ведрата насмевка на луѓето, епизодата од омилената серија. Ме прави среќна љубовта, пријателството. Ме прави среќна компјутерот, музиката. Можеби чудно звучи, али гласот на Тонио Сан ме прави повесела, да научам да се борам за тоа што го сакам... Не го разбира секој рапот, но на моменти мене рапот ми е СЕ што имам :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lorejn