1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што ве прави среќни?

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Мене највеќе да бидам искреен ме прави среќен музиката...:igra
  [​IMG]
   
 2. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Кога луѓето околу мене се среќни, кога се со широка и задоволна насмевка на лицето. Љубовта која ја добивам од него ме прави среќна, како и моите лични успеси.
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 3. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Кога моите блиски се среќни, тогаш сум јас најсреќна :) а потоа, уживање во малите нешта, а сепак големи :)
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369
  Најмногу позитивна енергија добивам наутро,кога ќе ме огрее сонце низ прозор и станувам веднаш и сум стварно расположена,секако среќна сум кога сите најмили ќе се собереме на куп и уживаме со некое филмче,среќна ме прави моето папагалче Коки,кога ќе си го каже името....ситници ме прават среќна,еве среќна сум што има многу фини луѓе на форумов :sreken
   
  На Prashina, Succubus и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 5. Lorejn

  Lorejn Полноправен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  82
  Кога времето ми минува пребрзо, како на филм, со личностите што ги сакам.
  Позитивните промени. Кога има нешто ново и истовремено добро се чувствувам поради тоа.
  Чоколадни нешта.:mstickle
  Прегратки. Посебно со личности што не сум ги видела долго време. :)
   
  На Glorry и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 6. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Најсреќна ме прави мојот миленик. Потоа моите лични успеси и успесите на моите најсакани и на крај среќна ме прави успешниот, долг шопинг...:)
   
  На red_rose, Glorry и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 7. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  СЛОБОДАТА, погледот вперен во хоризонтот...
   
  На Prashina, Lorejn и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 8. Nemirna.

  Nemirna. Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  84
  Малите нешта ме прават среќна. Ме прави среќна топлиот оброк, слаткото чоколадо, ведрата насмевка на луѓето, епизодата од омилената серија. Ме прави среќна љубовта, пријателството. Ме прави среќна компјутерот, музиката. Можеби чудно звучи, али гласот на Тонио Сан ме прави повесела, да научам да се борам за тоа што го сакам... Не го разбира секој рапот, но на моменти мене рапот ми е СЕ што имам :)
   
  На Lorejn му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Среќата на моето семејство и моите пријатели, малите ситници, успеси, љубовта :wub
   
 10. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  кога сум со друштвото
   

Сподели: