1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Шпанија

Дискусија во форумот 'Држави' започната од Marick14, 8 април 2012.

 1. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Ибица

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На WomanInRed и Scars им се допаѓа ова.
 2. Dolphine

  Dolphine Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јуни 2012
  Мислења:
  304
  Допаѓања:
  302
  Прекрасна земја. Среќна сум што оваа година имав шанса и ја посетив Барселона и познатата Лоретска плажа. Земја каде што се живее турбо. Ноќниот живот е незаменлив, журките траат по цел ден. Вредеше за сите пари и се надевам дека ќе имам шанса да ја посетам барем уште еднаш. :sreken
   
  На WomanInRed му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Некој да бил во Шпанија летово на одмор?
   
 4. Carmichael02

  Carmichael02 Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 август 2016
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  3
  ЈАс бев летово во Барселона и во Калела. Во Калела престојував 5 дена, а Барселона ја посетив 2-пати во тие 5 дена. Имав преголеми очекувања, и можеби поради тоа не ми беше нешто вау градот. Некои што биле можеби ќе кажат дека не сум во право, но мене не ме воодушеви многу. Успеав да го посетам аквариумот кој многу ми се допадна. Исто така, посебен впечаток ми остави и Sagrada Familia. Следен град на листата кој сакам да го посетам во Шпанија е Валенција. Valencia-938x450.jpg
   

Сподели: