Чизми

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,048
6,666
1,153
Big Sur
Ќе си приумрам периодов. (:|
Од високиве, сакам класика на сѐ што иде, мада и тука претежно бирам да има по некој каиш, ама ниски, biker boots ми се фетиш!


:frantic

Бонус. Што грдосии ќе беа, цевка-отпад од ФЗЦ и грива на битушки коњ. (puke)