Чет муабети (ти реков-ми рече)

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
@malozauvek kasno ti pisuvam ama ako si po vapcanneto kako sto mi pisa kao nervozna bese mn pa moze da dojdam da gi izvapcas 2 race koga ke ti dojde datumot ?

Не разбрав баш се ама од прилика знам шо е поентата.. А чекај шо бев нервозна како тоа, де преведи си што напиша.. Иначе вапцав јас јајца, ко касниш со поканата кој ти е крив. Ко није искористио конзумацију нек си је** матер ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misterija

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Ne ti ne me razbra , aj procitaj uste ednas ,pa mislam intelegentna si da svatis...
Na datumot mislev koga ke dobies , deka mn jaka bese so komentarot pa da prasam ako sakas da dojdam za vapcanje ?
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Ne ti ne me razbra , aj procitaj uste ednas ,pa mislam intelegentna si da svatis...
Na datumot mislev koga ke dobies , deka mn jaka bese so komentarot pa da prasam ako sakas da dojdam za vapcanje ?
Ај па ти не се забегувај до толку...море метлата..арно прај Саладинчо...БРИШКА:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Ne ti ne me razbra , aj procitaj uste ednas ,pa mislam intelegentna si da svatis...
Na datumot mislev koga ke dobies , deka mn jaka bese so komentarot pa da prasam ako sakas da dojdam za vapcanje ?
Шо е бе пиле.. :D
Со поканата касно палиш. Помина Велигден срцкаа ;) :D
Ми е жал за парите што си ги дал за карго .. Офф(facepalm)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misterija

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Море мајката, не сум знаела и ова..слатка била и модераторската фотеља..не се давала на ојле дојле:rolleyes:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Pica pica