Чет муабети (ти реков-ми рече)

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Направив чистка од оф-топици. Темава е за номинациите како и ваши предлози околу тоа кој член треба да биде номиниран а во последно време и избран. Следете ги правилата во неколкуте постови што Електра ги има изнесено.

Многу ти благодариме за чистката од офф топици.
Само уште да научевме што е офф топик.:)
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
hahah : ) не е мој Меси, не сам ја Барселонац, едноставно Меси е едн од најдобри на сфи времиња, стфарно биди реалан брат
А тој што не му е даја гол на Чеха, не га праи нефудбалер, а што Чех да не е па најјак голман у сфет ? : )
Је*о те меси, да те ј*бо (Изет Фалиновиќ style)
Пет пата ти кажаФ дека ми е за анкетата од Марик бе чоек :) Шо ти е? :) pass the joint man :D
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Је*о те меси, да те ј*бо (Изет Фалиновиќ style)
Пет пата ти кажаФ дека ми е за анкетата од Марик бе чоек :) Шо ти е? :) pass the joint man :D
Абе добро : ) и зшто у чат, не смо офтопик тамо, праимо муабет за најјаки фудбалери у сфет
Ти га негираш Месита, ја тој ти га збору, колко и да не е фан човек на Барсу мора да признае дека дечка си га бива, искрено
И збору ти за Тореса брат, најслаб нападач у историју на Челзи
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Абе добро : ) и зшто у чат, не смо офтопик тамо, праимо муабет за најјаки фудбалери у сфет
Ти га негираш Месита, ја тој ти га збору, колко и да не е фан човек на Барсу мора да признае дека дечка си га бива, искрено
И збору ти за Тореса брат, најслаб нападач у историју на Челзи
Зашо во чат? Зш таке требит.....Кога сме кај Меси...знаеш кој е татко на неговиот син? :zelen
Слаб е чоек....Во Челси се е однопаку.... Одбраната има повеќе голови од Торес :)
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Зашо во чат? Зш таке требит.....Кога сме кај Меси...знаеш кој е татко на неговиот син? :zelen
Слаб е чоек....Во Челси се е однопаку.... Одбраната има повеќе голови од Торес :)
Епа зшто е ондак биран три године по ред за најбољи у сфет?
Ја не га обожаам Месита ич, мене Рондалдињо од увек ми е бија најмеџик,Кикица исто такој е едн од најјаки, дебели Роналдо такоѓе
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Епа зшто е ондак биран три године по ред за најбољи у сфет?
Ја не га обожаам Месита ич, мене Рондалдињо од увек ми е бија најмеџик,Кикица исто такој е едн од најјаки, дебели Роналдо такоѓе
Не дирај дебелог...... :) тој е цар дури овие се какаа
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Не дирај дебелог...... :) тој е цар дури овие се какаа
Дебели ск покер плеска, шмрка коку и троши големо богатстфо, заработено сс голови и добру игру
Кој е според тебе најбољи енглески фудбалер на сфи времиња?
За задњи 10 године изберен е РУНИ !

ако каеш Лампс ке си стисну М ( у кантер : )
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Темава привремено треба да се вика вака:
"Аквариус и Павароти причаат о ногомет"
во чест на М.Паника и неговиот клип.


Епа шо сакаш стискај...ако енмаш цицка, стискај "м" :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati