Чет муабети (ти реков-ми рече)

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
После нечија констатација дека некој тука си го има нати го дај ми го мислам дека си го имаат многу повеќе (shake):cool:
Нема потреба од една теза да се префрла на друга без потреба и да се става сенка на тоа ,а да доминираат казнени поени и рекла казала :kafe(handshake);)
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Денес и е роденден на @incule никој не и честита срам да ви е (shake)
Јас и на зид и го честитаав ,а еве и тука исто , да си жива здрава и уште многу да си ги слави . а во меѓувреме се потрудив и торта и направив (cake) :svirka
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: incule

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
971
1,133
Денес и е роденден на @incule никој не и честита срам да ви е (shake)
Јас и на зид и го честитаав ,а еве и тука исто , да си жива здрава и уште многу да си ги слави . а во меѓувреме се потрудив и торта и направив (cake) :svirka

Браво за тебе, да не сакаш медал да ти дадеме :kafe(star) ?
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Не,медалите чувајте си ги за вас,сакав да ве потсетам да не спиете и на девојчето да и честитате роденден,читате ли дека напишала Денес ми е роденден ?! :cool:
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
971
1,133
Не,медалите чувајте си ги за вас,сакав да ве потсетам да не спиете и на девојчето да и честитате роденден,читате ли дека напишала Денес ми е роденден ?! :cool:

Напишавме и честитавме. Не знам од кога давате важност на виртуелни честитања, важно е во живо :).
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Па во живо нема , нема од куќа на куќа да одиме сигурно,сега само да ги дувне свеќите и (полжав труба ) да дувне (свирне) :rofl:cool:(party)(party)(party)(party)