Црнки на лицето

anchi

Нов член
8 октомври 2013
17
17
3
Ohrid
Јас ги имам околу устата, :/ пробувам со стискање ама многу болииии (worried)
 

carica

Истакнат Член
9 јуни 2018
13
1
103
Стапчето од Дм е корисно за црнки ги вади сите ,ама малку боли
 

carica

Истакнат Член
9 јуни 2018
13
1
103
Го има на Ебелин или во Авон ,за вадење црнки има два дела мал и еден вдлабнат
 

Прикачувања

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
Го има на Ебелин или во Авон ,за вадење црнки има два дела мал и еден вдлабнат
Фала богу, јас немам таков проблем, имам чисто лице..но овие ми делуваат језиво....зарем не е опасно со тие инструменти да се копа по лице??