1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Црнки на лицето

Дискусија во форумот 'Лице' започната од WomanInRed, 30 март 2012.

 1. anchi

  anchi Нов член

  Зачленет на:
  8 октомври 2013
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  17
  Јас ги имам околу устата, :/ пробувам со стискање ама многу болииии (worried)
   
 2. carica

  carica Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  1
  Стапчето од Дм е корисно за црнки ги вади сите ,ама малку боли
   
 3. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  какво стапче??
   
 4. carica

  carica Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  1
  Го има на Ебелин или во Авон ,за вадење црнки има два дела мал и еден вдлабнат
   

  Прикачени податотеки:

 5. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Фала богу, јас немам таков проблем, имам чисто лице..но овие ми делуваат језиво....зарем не е опасно со тие инструменти да се копа по лице??
   

Сподели: