Хороскопски знак Лав

Dare

Староседелец
15 јули 2012
84
86
618
Ја сум лав.... Океј сме, ништо не ни фали, нема потреба од злобни коментари.
 

^^^ivana^^^

Полноправен Член
12 декември 2012
45
30
18
Skopje
weheartit.com
-Симбол:
Лав
-Симболизира:
Енергичност, креативност, гордост, суета, големина, власт, слава.
-Елемент:
Оган
-Планета:
Сонце
-Ден од седмицата:
Недела
-Добри карактеристики:
Смели, мили, добродушни, лојални, чесни, забавни, креативни, добри организатори, отворени, со добро чувство за хумор, комуникативни, добри љубовници, лидери.
-Лоши карактеристики:
Арогантни, горделиви, незрели, егоисти, љубоморни, нештедливи, агресивни, сурови, мрзливи (особено мажите), имаат преголема желба за власт.
-Карактеристики по кои ќе ги познаете:
Карактеристична бујна коса, надмено однесување.
-Скриена желба:
Да владеат со светот! :D
 
  • Like
Реакции: violetmoon

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
-Симбол:
Лав
-Симболизира:
Енергичност, креативност, гордост, суета, големина, власт, слава.
-Елемент:
Оган
-Планета:
Сонце
-Ден од седмицата:
Недела
-Добри карактеристики:
Смели, мили, добродушни, лојални, чесни, забавни, креативни, добри организатори, отворени, со добро чувство за хумор, комуникативни, добри љубовници, лидери.
-Лоши карактеристики:
Арогантни, горделиви, незрели, егоисти, љубоморни, нештедливи, агресивни, сурови, мрзливи (особено мажите), имаат преголема желба за власт.
-Карактеристики по кои ќе ги познаете:
Карактеристична бујна коса, надмено однесување.
-Скриена желба:
Да владеат со светот! :D
Па бујна κоса немам ама κе ме познаеш по гоρдоста и смислата за хумоρ, по одот ; )...
Само си се чудам на себе κаκо толκу мн ми се смиρи љубомоρата..
Боо κога подобρо κе ρазмислам веќе ич не сум љубомоρна. А бев Бог да чува :D
Ме смиρил неκој... (wasntme)