1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Хипермаркет Mr.Bricolage

Дискусија во форумот 'Скулптура и архитектура' започната од Marick14, 28 март 2012.

 1. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  па не само македонска работа .. истот се дешава секаде в осветот пример америка ти black friday имаш слушнато то ти е мислам петокот пред божик .. да видиш таму шо се дешава... в оспоредба со нив ние сме цвеќиња ....
   
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Показател дека народот нема пари...
   
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Знам и за ова...
   
  На Abe CreP му/ѝ се допаѓа ова.
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,488
  Допаѓања:
  14,398
  не квалитетни и скапи работи,нема ни приближност со францускиот хипермаркет мр.бриколаж :nah
   
 5. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Бев во неделата и се изненадив какви се работи има. Хубо маркет вода може да им носи. Па и редно беше вакво нешто кај нас да отворат. Од сега па натаму само во Мистер Бриколаж ќе си купувам.
   
 6. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Цените се прифатливи.
   
 7. Robert P

  Robert P Нов член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  3
  Јас купив шрафилица од таму и за 2 месеци откажа, ја однесов кај нивниот сервис поминаа 2 месеци и уште не е готова. Користиш 2 месеци=>2 месеци сервис :giggle
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Robert P

  Robert P Нов член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  3
  за цените има и достапни ама она што е поскапо најчесто е 3 пати повеќе од реалната, мислам дека ЕлектроЕлемент има подобри цени.
   

Сподели: