1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Robert P
Последна активност:
5 декември 2012 во 15:05
Зачленет на:
23 ноември 2012
Мислења:
8
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Веб-страница:
Професија:
маш.инж.

Сподели:

Robert P

Нов член, Машки

Robert P последен пат беше виден/а како:
5 декември 2012