1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема (прашања, предлози...)

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Selma, 10 јуни 2012.

 1. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,191
  Допаѓања:
  2,262
  каква пауза баш сега е период кога се вадат најдобри слики. :)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Ама колкав е интересот кај другите?:DD
   
 3. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,191
  Допаѓања:
  2,262
  е тоа сами ќе треба да си кажат :)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Traviesa

  Traviesa Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 јуни 2016
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  15
  Јас сакам да се потрудам. Ќе ме приматеее? :)
   
  На escape и Makedonec им се допаѓа ова.
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Сите ги примаме. Битна е дружбата :)))
   
  На Traviesa и escape им се допаѓа ова.
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  НОВО ПРАВИЛО!!

  Победникот е задолжително да ја отвори следната тема со негова фотографија со која ќе учествува.
   
 7. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,191
  Допаѓања:
  2,262
  По шарено не можеше да напишеш? : D
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Не сум нешто многу по мешањето на многу бои. Повеќе секам едноставно, класика:D
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,191
  Допаѓања:
  2,262
  Гледам, гледам :D
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 10. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Дајте нова тема да ставаме слики,@Outrider ке стави тема.
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: