Фотографираме на тема (прашања, предлози...)

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
На фотографијава не се гледа убаво што има и премногу е мала. Прати поголема од истата или пријави се со друга.

Џабе е и да ја пратам од компјутеристата е.
инаку пеперутки се али нмвеза. Избриши ја од нстпреварот и готово :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Одиме повторно со пауза. Продолжуваме со натпреварот при крајот на август.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,653
1,683
Normandy
Поради големиот интерес, се враќаме повторно на фото натпреварот.:wavespin
Како прв иницијатор ете ја @malo нека избере соодветна тематика.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: malo and existence

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Некако опадна интересот. Одиме некој период со пауза.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: existence