1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографии од вашиот град

Дискусија во форумот 'Градови' започната од Rodeo Tvrdo, 30 август 2012.

 1. Foxboro

  Foxboro Староседелец

  Зачленет на:
  16 јуни 2012
  Мислења:
  716
  Допаѓања:
  1,479
  градот во кој сум моментално.......

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Eтно гостилница Воденица 3......
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На melpomena, Anakin, WomanInRed и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. Foxboro

  Foxboro Староседелец

  Зачленет на:
  16 јуни 2012
  Мислења:
  716
  Допаѓања:
  1,479
  а за една и пол година......во овој......
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Gemini, Lena, Rodeo Tvrdo и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  [​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG]
   
  На Gemini му/ѝ се допаѓа ова.
 4. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Foxboro а да пишеше кој е градот ?
   
 5. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Крива Паланка, претпостављам.
   
  На Foxboro му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mardy Bum

  Mardy Bum Староседелец

  Зачленет на:
  25 април 2012
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  180
  Лични треба да бидат фотографиите?
   
 7. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  не .. само да се од твојот град :)
   
  На Rodeo Tvrdo му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Mardy Bum

  Mardy Bum Староседелец

  Зачленет на:
  25 април 2012
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  180
  Ај еве ви прво мои.. за туѓи авторски права треба да барам и извори да наведувам :)

  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
  На Anakin, WomanInRed, parvati и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. Rodeo Tvrdo

  Rodeo Tvrdo Активен Член

  Зачленет на:
  20 мај 2012
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  68
  Прилеп.

  [​IMG]
   
  На Martin_MKD, Lena, WomanInRed и уште 1 член му се допаѓа ова.
 10. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
   

Сподели: