1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографии од вашиот град

Дискусија во форумот 'Градови' започната од Rodeo Tvrdo, 30 август 2012.

 1. Rodeo Tvrdo

  Rodeo Tvrdo Активен Член

  Зачленет на:
  20 мај 2012
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  68
  На налетав на ваква тема на форумов, а мислам дека треба да има :), ако не е во ред темава, нека средат администраторите или модераторите.

  Еве неколку слики од мојот град, градот во кој што живеам, Прилеп.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Теофанија, WomanInRed, parvati и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. Rodeo Tvrdo

  Rodeo Tvrdo Активен Член

  Зачленет на:
  20 мај 2012
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  68
  Прилеп:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На WomanInRed, Oleri и JaMi им се допаѓа ова.
 3. Rodeo Tvrdo

  Rodeo Tvrdo Активен Член

  Зачленет на:
  20 мај 2012
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  68
  Еве и некои стари фотографии од Прилеп:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 4. Rodeo Tvrdo

  Rodeo Tvrdo Активен Член

  Зачленет на:
  20 мај 2012
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  68
  Постирајте и вие. :)
   
 5. Rodeo Tvrdo

  Rodeo Tvrdo Активен Член

  Зачленет на:
  20 мај 2012
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  68
  Прилеп:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Теофанија му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Dolphine

  Dolphine Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јуни 2012
  Мислења:
  304
  Допаѓања:
  302
  Абе се само прилепчани овде :D Ајде јас малку да разбијам, Кавадарци ;)

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На WomanInRed, parvati, Rodeo Tvrdo и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  БИТОЛА

  [​IMG]


  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На WomanInRed, Rodeo Tvrdo, Aaliyah и уште 1 член му се допаѓа ова.
 8. Farfalla

  Farfalla Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  1,012
  СКОПЈЕ

  s[​IMG]


  [​IMG]
  Чаршијата со излози кои дишат низ векови...

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Mila Kunis, WomanInRed, maarrkooo и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Охрид:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Lena, Mila Kunis, WomanInRed и уште 4 други им се допаѓа ова.
 10. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Од Скопје уште неколку
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  од мојата населба за крај :zelen
  [​IMG]
   
  На Lena, Martin_MKD, Aaliyah и уште 1 член му се допаѓа ова.

Сподели: