Фотографии од вашиот град

Rodeo Tvrdo

Активен Член
20 мај 2012
98
68
28
Скопје
Ќе постирам фотографии и од Скопје, оти веќе имам најдено стан во Скопје и од 10 септември се преселувам таму.. па.. (wave) 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Martin_MKD