Форумски весник ,,Црнобело" - пријавување

Дали сакате весникот да се врати во живот?


  • Вкупно гласале
    11
  • Poll closed .

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Гласам со 'не'.
Зашто? Нема луѓе. Искрено, тогаш не успеавме кога имаше во повеќе од стотина мислења на ден. Да, песимист сум јебига. Тогаш луѓето се потрудија, напишаа, испратија кај Сара статии.
Главен проблем беше изработката и финалниот изглед. Технички бевме недоволно потковани. До пред некое време ги имав работните документи од првиот цб весник.
За изработка на темите сака време, волја и знаење. И пред се тим. А тим овде за жал не гледам тука. Ти треба активен форум. А овде поактивни се гостите од форумџиите. Слободно напаѓајте ме како уништувач на забави, бркач на форумџии (така една форумџика ме нарече бидејќи сум уништувал дискусии. А јас немам видено некое мислење откако ме снема на една недела). Мир црнчуги.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Јас би била исто дел од тимот.
Се пријавувам за трач колумни.
Ако би имале такви.
@Lena со тебе неможеме да стапиме во конверзација за да ти кажеме што и како
поточно што треба да најдеш за весникот
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
@Lena со тебе неможеме да стапиме во конверзација за да ти кажеме што и како
поточно што треба да најдеш за весникот
Па мене бре Македонче ме заборави,ете може како мотиватор да работам,ке ви давам воља,не телемитска,обична,за да работите со кеиф.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Па мене бре Македонче ме заборави,ете може како мотиватор да работам,ке ви давам воља,не телемитска,обична,за да работите со кеиф.
Нема да пишеш за опасните форумаши? (think)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MoonFairy and diva orhideja

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Па мене бре Македонче ме заборави,ете може како мотиватор да работам,ке ви давам воља,не телемитска,обична,за да работите со кеиф.
Нема да пишеш за опасните форумаши? (think)

Вас и вака и така те барав потребни сте за еден дел од весникот но неможам ни со вас да започнам конверзација =-/
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Вас и вака и така те барав потребни сте за еден дел од весникот но неможам ни со вас да започнам конверзација =-/
Види сеа, ја бараш орхидејата не мене. Јас гласав поинаку.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Вас и вака и така те барав потребни сте за еден дел од весникот но неможам ни со вас да започнам конверзација =-/
Вау,а за кој дел од весникот?А како неможеш да започнеш конверзација?