Форумски весник ,,Црнобело" (прашања, предлози...)

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Многу е ова на два месеца, од толку чекање не ми се ни чита повеќе. А и кога ќе се размисли поубаво, нема ништо интересно освен интервјуата, и тоа не сите.
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Многу е ова на два месеца, од толку чекање не ми се ни чита повеќе. А и кога ќе се размисли поубаво, нема ништо интересно освен интервјуата, и тоа не сите.

Али признај ова, ќе биди најјако.

(muscle)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Altaïr

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
@Makedonec

Што се случува, до каде е весникот?
Врати се страна две назад ќе видиш дека неколу пати си го поставил прашањево и си добил одговор
Рековме крај на април
како мало изненадување за тебе правевме интервју со старлета од Бугарија
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Ти се чудам што се замараш.

Не сериозно, детска работа е. На сета смеа и шала, јас не сакам да ми го објават интервјуто после 91283219389213 откако ќе нема никој на форум, значи во краен случај е потценувачки да интервјуираш некој за во случај ко че немаш кого да интервјуираш... з'страмота.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Не сериозно, детска работа е. На сета смеа и шала, јас не сакам да ми го објават интервјуто после 91283219389213 откако ќе нема никој на форум, значи во краен случај е потценувачки да интервјуираш некој за во случај ко че немаш кого да интервјуираш... з'страмота.
И плус не знам што ќе има за читање кога се е прочитано, ај да има нешто што не сме прочитале ама нема, нешто ново да направат не верувам. Копирани мислења од пред две години и интервјуа со Бугарки. :)

Беше интересно на почетокот, сега стана досадно, кај досадно па и на два месеца ќе го ставале. Јакиот весник. Ќе чекам два месеца за да прочитам нешто што сум прочитал. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler