1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.12)

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 7 март 2016.

 1. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  Братче имам со што да удирам.. Тоа е ; )
   

Сподели: