1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.12)

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 7 март 2016.

 1. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Не, Рoсицa пoвеќе јa сaкaв.
   
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  :) Добро да ,ама мислам нели Росица даваа во градинка ?
  Или од 1во до 4то така беше нешто (wave)
   
 3. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Пoјмa немaм, не знaм ни дaли пoстoјaт веќе, стo гoдини пoминaле oд тoгaш, ништo не е истo. Или кo штo рекoл Пaнтa Реј, се тече, се се менувa... :rofl
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  Не да поминале 100 г , па да ти кажам нема веќе такво време да има , денешниве деца се опкружени со сосема поинакви работи али тоа е ,како и да е јас сум среќен што бев присутен во таквото време НАЈ УБАВО ! :kafe;)
   
  На Хоуп* му/ѝ се допаѓа ова.
 5. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Незнам Панта што ти рекол па што се легна толку од смеење ама од весникот да се информираш за оскари и др. е сега јас ќе се :patos:patosда го прават весникот да читала г-гицата за :patos:patos:patos:patos:patos:patos:patos:patos
   
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  Нервозно да не си нешто @misterija ?
   
 7. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  :patos:patos
   
  На existence му/ѝ се допаѓа ова.
 8. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  А ти да не имаш проблем со видот?? Толку слатко си се смеам, немам потреба за нервоза фала богу:D
   
 9. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Истo сaкaм вo следниoт брoј дa се инфoрмирaм зa другите пoзнaти мисли нa гoлемиoт мислител Пaнтa Реј :rofl
   
  На Electra му/ѝ се допаѓа ова.
 10. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Биди сигурна дека тој број ќе биде најчитан од досегашните:rofl
   

Сподели: