Убиен матурант во Ѓорче Петров

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
Друштво околина,роднини,генетика,
Идеме офф топик ама ај детето за да се изгради во здрава личност зависи пред се од домашното воспитување е штом тука се потфрли џабе префрлување вина на друштво, роднинии остало а ова генетика малку ме буниш зарем има генетски модификувани убијци :eek
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Кои се тие икс фактори кои влијаат ?

Иван Исцелител е одговорен :zelen

Еден ден (никогаш) кога арнаутите и хунзите ќе сватат дека се створени едни за други, дека нивната шуга и лепра се компатибилни како стикче и усб порт, како пенис и вагина, тек тогаш ќе настане соживот, ќе се плодат и множат меѓусебе, побратимства и кумства ќе цветаат по правливите сокаци и ќе настане мелтинг пот, од гевгелија до куманово...:zelen in the long run...
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
Иван Исцелител е одговорен :zelen

Еден ден (никогаш) кога арнаутите и хунзите ќе сватат дека се створени едни за други, дека нивната шуга и лепра се компатибилни како стикче и усб порт, како пенис и вагина, тек тогаш ќе настане соживот, ќе се плодат и множат меѓусебе, побратимства и кумства ќе цветаат по правливите сокаци и ќе настане мелтинг пот, од гевгелија до куманово...:zelen in the long run...
:rofl:rofl зш бе до куманово а кратово и паланка :rofl
 

Violet

Полноправен Член
2 март 2014
32
40
18
39
рајска градина
Лелее ви го разбирам револтот ама не беше работата да ја нападнете членката за синот,па тој е само капка во морето и не значи дека е од лошите.
Работата е што добиваме се помалку информации и нема ни да се дознае што казна добил убиецот.
И јас начув дека и таткото умрел на болница од жал, вистина е? ама зошто не известува никој??Греота, пуста мајка што ке прави сега сама ако и ги нема најмилите.Да не си во кожа на некои луѓе.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Лелее ви го разбирам револтот ама не беше работата да ја нападнете членката за синот,па тој е само капка во морето и не значи дека е од лошите.
Работата е што добиваме се помалку информации и нема ни да се дознае што казна добил убиецот.
И јас начув дека и таткото умрел на болница од жал, вистина е? ама зошто не известува никој??Греота, пуста мајка што ке прави сега сама ако и ги нема најмилите.Да не си во кожа на некои луѓе.
Дезинформација било,таткото е жив,но како ке продолжи да живее,ке носи грижа не совест што воопшто не си останале дома туку влегле вокола и отишле во потрага по крадецот.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Дезинформација било,таткото е жив,но како ке продолжи да живее,ке носи грижа не совест што воопшто не си останале дома туку влегле вокола и отишле во потрага по крадецот.
Важно мајката на другиот нема да има грижа на совест што одлгедала еден убиец во фамилијата.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Хоуп* and Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
:rofl:rofl зш бе до куманово а кратово и паланка :rofl

Па тоа е од југ до север, а од запад до исток било од Дебар до Делчево...

Важно мајката на другиот нема да има грижа на совест што одлгедала еден убиец во фамилијата.

Како што пишуваше во весник, ликот за свои 19 години имал импресивна кариера на ситен криминалец, имал досие и неколку престои по затвори... мора да почнал прилично рано да гради кариера... влегувањеto во дворови на сред бел ден покажува дека не бил баш најбистар или очај левел horse addict.
Сето тоа јасно укажува на родителските `успеси` на поле на воспитување на потомството...