1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Violet
Зачленет на:
2 март 2014
Мислења:
32
Допаѓања:
40
Поени од трофеи:
18

Следачи 1

Пол:
Женски
Роденден:
12 јуни 1984 (Возраст: 35)
Локација:
рајска градина

Сподели:

Violet

Полноправен Член, Женски, 35, од рајска градина

Луд е оној кој сака да се одрече од она што има, надевајќи се дека ќе добие она што нема. 5 март 2014