Violet | Црнобело Форум
Violet
Реакции
40

Зачленет на

Пораки на профилот Теми и мислења За мене

 • Среќен нека е! Ти посакувам се најубаво! :)
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Violet
  Violet
  Violet
  Се извинувам што доцнам ама фала ти мила :)))
  JaMi
  Луд е оној кој сака да се одрече од она што има, надевајќи се дека ќе добие она што нема.
 • Вчитување…
 • Вчитување…