1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трето око

Дискусија во форумот 'Досие X на форумот' започната од diva orhideja, 2 септември 2014.

 1. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  It's complicated, ме мрзи и ми се спие, но ќе се обидам да ти доловам.

  This meditation is often used to view the future


  Го погледнав твојот аватар, замижав и зедов длааабок воздух ( лажам три пати го сторив тоа) и потоа се фокусирав. И испадна дека сум во право и дека ќе ме цитираш со демант. :)
   
 2. Harmonija

  Harmonija Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јули 2013
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  405
  Јас го кажав тоа како сарказам. А во едно и ја подржав посветеноста на двете девојќи кој се потрудиле да напишат нешто што не е бош муабет. Не знам зошто би имал нешто против девојките?

  This meditation is often used to view the future ( човеку па ова одлично би се вклопило како лирика во некоја олд-скул транс или техно трака, спејс, итн, итн.

  Најбитно од се е веруваш во иднина, значи веруваш и во почеток и крај, а си центар на вечноста и безконечноста. Дали имаш недостаток на гордост па само си ја храниш преку докажување на нешта као што е This meditation is often used to view the future :rofl не знам, али, ми се допаѓаш. Сум бил јас и во твоите New Age вебсајтови, безмислици со Past & Future. (flower)
  Знаеш имаше медитации и за оргазми со часови. :rofl

  Барем на сета мрзеливост и несоница, битно се потруди, е тоа го ценам само драг пријателе. (inlove)
   
 3. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Знам дека не ми веруваш, бидејќи не си го искусил ова, јас сум наивен што си ја открив мојата "моќ".

  Па да, верував дека ќе дојде до ова, ваков вид на коментар, крајно ироничен, но не очекував дека нема да го цитираш соговорникот, а за него зборуваш. Некултура...
   
 4. Harmonija

  Harmonija Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јули 2013
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  405
  Abe ajde, gledam deka si uporen, blaze si. Tolku uporen shto gi koristish site mozhni babini izreki za da mi pokazhesh neshto shto nema shansi da go prifatam poshto se forsirash da go nametnesh. :)
  Ako mislish da dokazhesh deka si nekoja fraerchina, NEMOJ! Veke znaeme. :igra
  Jas sum ironichen, ama barem ne sum dezinformiran. :kafe
  Imaj ubav den. (rain)

   
  На diva orhideja и Struggler им се допаѓа ова.
 5. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Еее третото око ;)(wave)
   

Сподели: