Техника vs. големина

Техника или Големина

  • Техника

    Гласови: 26 89.7%
  • Големина

    Гласови: 3 10.3%

  • Вкупно гласале
    29

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Не сум бил со к***а, застани тука, и погледни ја големата слика.
Што има врска сега к***а со темава!?Ај ке те прашам-Ти што би одбрал,девојка равна како даска за пеглање или техничарка?
 

Achernar

Староседелец
31 август 2013
2,564
3,840
1,153
Со техника и големина во комбинација биди сигурен дека секоја жена ке биде задоволна и нема да и текне да зирне во градите дали имал конзерва или ........
Прашај некој друг, поблиску до тебе.
 

коста

Истакнат Член
21 мај 2013
145
61
328
36
кој си го има шарко во гаките нема гајле хехе техника се учи ама шаарко нема да порасне :rofl:rofl:rofl:rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Живи смешки :rofl техничарче ке научиш да бидеш ако сакаш ама к**от ај продолжи или здебели го :rofl
Хахахаха :D
А бе маче со денешниве технологии и до 25 цм го носат ;) . За да го здебелиш . . Е тоа го немам уште слушнато али бρатче џабе ти е големина и дебелина аκо не знае κаκо..
Κаκо што ρече неκој нз κој напρед, што κе сκоκа на мене аκо не ме ρазмρда :D
Техниκа бате . Ρабота и само ρабота.
Снага, доминација, ρазновидност .. ехеее мн техниκи постојат за еден чин . . Само тρеба да умееш да ги пρиκажеш
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Хахахаха :D
А бе маче со денешниве технологии и до 25 цм го носат ;) . За да го здебелиш . . Е тоа го немам уште слушнато али бρатче џабе ти е големина и дебелина аκо не знае κаκо..
Κаκо што ρече неκој нз κој напρед, што κе сκоκа на мене аκо не ме ρазмρда :D
Техниκа бате . Ρабота и само ρабота.
Снага, доминација, ρазновидност .. ехеее мн техниκи постојат за еден чин . . Само тρеба да умееш да ги пρиκажеш
Да да..навистина заборавив дека одамна навелико се продава Андропенис, справа за напумпана ерекција...ама мажите се осетливи на таа тема т.с. табу тема им е разговор за пропорциите на нивната "машкост";)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

Loner

Активен Член
13 март 2016
340
86
28
Skopje
Ако малата знае како да работи тогашш нишо не е битно ;)