1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Татко ми има швалерка

Дискусија во форумот 'Семејство' започната од srcu6ka, 25 мај 2013.

 1. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Дај, сериозно ќе ве молам... немојте и овој форум да се наполни со тролови..
   
 2. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  Јас не тролам, туку ја кажувам вистината @Mjölnir. Мене не знеш како ми е, ама нема врска. Не барам внимание, ниту сожалување. Кажи што сакаш за мене, воопшто ама воопшто не ми е гајле. Мојот проблем сама ќе го решам. Штом така велиш, тогаш сама ќе се обидам.
   
 3. Draginja

  Draginja Нов член

  Зачленет на:
  3 февруари 2016
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
 4. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,728
  Допаѓања:
  759
  Па ако нема сега кога ќе има ?! :cool::D
  Мала шала од моја страна али за жал така функционира ова наше општество ...
  Се поголем е процентот на швалерки и швалери ,а тоа е факт и не може да го негираме ! ;)
   
 5. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Треба да се направи тема и за мајка ми дека има швалерка...ке те видам после какви факти ќе негираш:rofl
   
  На corki му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,728
  Допаѓања:
  759
  Тоа веќе е лезбејка ,а сигурно мислеше на швалер ?
  За тоа не коментирам се знае одговорот ! ;)
   
  На misterija му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: