1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Draginja
Последна активност:
11 февруари 2016 во 01:58
Зачленет на:
3 февруари 2016
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Женски
Роденден:
14 јуни 1989 (Возраст: 30)

Сподели:

Draginja

Нов член, Женски, 30

Draginja последен пат беше виден/а како:
11 февруари 2016