1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Стенкање за време на секс

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Jack123, 5 август 2016.

 1. Neverna Mala

  Neverna Mala Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2013
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  77
  Ах бре мажи ми се згрози животов од вашиве вулгарности од најприземен тип, толку ли ве пали простотилакот и вулгарноста? Водењето љубов не е навивање на трибини па успехот да се мери по тоа кој е побучен него е многу посуптилна работа. Тешко на жените со вакви ,,љубовници".
   
  На Hkakashi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Ако не испушта звуци жената значи дека не знаете добро да си ја вршите работата или дека не ја задоволувате како што треба.
  Жената ако е гласна значи дека и се будат сите сетила.
  Мажот при крајот е убаво ако врисне онака машки ;)
   
  На MacedonishQueen му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Neverna Mala

  Neverna Mala Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2013
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  77
  Не би рекла дека интензитетот на задоволството или оргазмот има врска со силината на звукот кој го испушта жената.Исто како што сите различно реагираме при радост или тага исто така различно реагираме и при доживување на оргазмот во поглед на звук, гримаси... Исто како што не сме сите исто темпераментни во кревет, некои се поактивни, некои пасивни... Но ме значи дека пасивните помалку или со послаб интензитет го чувствуваат оргазмот.
   
  На Marijaaa и ●Untouchable° им се допаѓа ова.
 4. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Е што мрза ќе е таа да не викне ?
   
 5. Neverna Mala

  Neverna Mala Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2013
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  77
  Имам една другарка таква она вика била карактер затоа не викала. Вика на што ќе личи да се распекнезам пред него и да му покажам колку ми е убаво.
  Јас не е срамам да ги искажам своите моментални чувства, но признавам дека имало ситуации кога сум вриштела демек ми е убаво а ми се плачело од што било очајно.
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Глумица една... не си требала воопшто да се преправаш :D требало да му оставиш до знаење дека не го бивало
   
 7. Neverna Mala

  Neverna Mala Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2013
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  77
  Искрено кажано беше добро ситуиран и не сака само заради таа фалинка да ги изгубам другите поволности.
  Не бино како ќе ме сфатите ама тоа е вистината. Веројатно во секоја од нас лежи по една мала спонзоруша.
   
 8. BadBoy007

  BadBoy007 Активен Член

  Зачленет на:
  26 септември 2016
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  166
  Преферирам цурата да стенка, тоа уште повеќе ќе ме запали и буквално ќе еруптирам во неа. Може и да не стенка ако работи на тивок погон. Во секој случај биче сперме на све стране. :D Се извинувам за оваа вулгарност, почнав да го оправдувам мојот јузернејм бој. бед бој. :)
   
  На FemmeFatale, UBIEC и delfin им се допаѓа ова.
 9. Neverna Mala

  Neverna Mala Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2013
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  77
  За тоа лесна работа тоа секој го може, прашањето е колку партнерката ќе прска на сите страни во тоа е мајсторијата на мажот а не во тоа тој да се истури.
  Мажите се себични створења и сакаат да си го полнат своето его па макар и кога знаат дека стенкањето е лажно.
   
  На UBIEC му/ѝ се допаѓа ова.
 10. BadBoy007

  BadBoy007 Активен Член

  Зачленет на:
  26 септември 2016
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  166
  Ме вреѓаш, а? :) Во право си не викам не. Мајсторлакот на машкото е во тоа да ја разбие партнерката и да ја доведе до организам што ќе ја дрма добри 30 секунди до 1 минута, а го имам правено тоа. Инаку за наше истурање е лесно. Нема потреба од лажно стенкање, сакам спонтано да е. Јас не би да си го полнам егото, туку прекрасните устенца (двата пара) на цурата. :sreken
   
  На UBIEC му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: