1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Стенкање за време на секс

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Jack123, 5 август 2016.

 1. Jack123

  Jack123 Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јули 2016
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  8
  Дали преферирате мажите за време на секс вашата партнерка да стенка? Дали ве пали тоа и какво стенкање сакате повеќе да се дере или онака лагано?

  А жените исто дали сакате вашиот партнер за време на секс да испушта такви некој звуци
   
  #1 Jack123, 5 август 2016
  Последна промена: 5 август 2016
 2. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
 3. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
  [​IMG]
   
  На UBIEC му/ѝ се допаѓа ова.
 4. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448
  А ти што ќе кажеш,стенкаш ли ти,или се дереш?:)
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Jack123

  Jack123 Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јули 2016
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  8

  Ја ни тоа ни тоа
  А ти?
   
 6. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  -Абе , женати кога ја клецаш викат?
  -Викат ам како!!!
  -Ам шо не ме викнит и мене да дојдам.
   
  На UBIEC, The High Commander, Аркантос и уште 8 други им се допаѓа ова.
 7. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448
  Ja samo toa!:)
   
 8. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  koga se kleckame ona ispusta interesna mirizba i jas koga ja mirisa me tera da ispustam edna jaka mirizbra od gazo, i posle ona pochnue da stenka oti ubo i mirishelo i se klecame do poser posle hehehhehehe
   
  На UBIEC и Falanga им се допаѓа ова.
 9. Falanga

  Falanga Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 април 2016
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  293
  Врабецот се фалел низ шумата викал:ја коа е**м земја се тресе.
  А магарето си ќутело и на крајот само искоментирало: прашајте ги тие што сум ги ебел :D

  Имав у комшии едни двајца од куј знае каде, таа рикаше како магарица. Една вечер ми прекурчи, одам пред врата и со двете раце најсилно што можев по влезната врата едно јако чукање од 5 секунди: ба-ба-ба-ба-ба-ба-ба-ба!!!!!

  Се заќутеа ко кртици после тоа и никогаш глас не пуштија. Неваспитање. Кога може мојата да биде дискретна можат и тие.
   
 10. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Полка сс стенкање, кт ке ве чуев комшие нема да можев шљиц да га закопчав.
   
  На Neverna Mala му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: