Стенкање за време на секс

Neverna Mala

Староседелец
21 ноември 2013
123
79
1,038
33
Ах бре мажи ми се згрози животов од вашиве вулгарности од најприземен тип, толку ли ве пали простотилакот и вулгарноста? Водењето љубов не е навивање на трибини па успехот да се мери по тоа кој е побучен него е многу посуптилна работа. Тешко на жените со вакви ,,љубовници".
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hkakashi

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Ако не испушта звуци жената значи дека не знаете добро да си ја вршите работата или дека не ја задоволувате како што треба.
Жената ако е гласна значи дека и се будат сите сетила.
Мажот при крајот е убаво ако врисне онака машки ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MacedonishQueen

Neverna Mala

Староседелец
21 ноември 2013
123
79
1,038
33
Ако не испушта звуци жената значи дека не знаете добро да си ја вршите работата или дека не ја задоволувате како што треба.
Жената ако е гласна значи дека и се будат сите сетила.
Мажот при крајот е убаво ако врисне онака машки ;)
Не би рекла дека интензитетот на задоволството или оргазмот има врска со силината на звукот кој го испушта жената.Исто како што сите различно реагираме при радост или тага исто така различно реагираме и при доживување на оргазмот во поглед на звук, гримаси... Исто како што не сме сите исто темпераментни во кревет, некои се поактивни, некои пасивни... Но ме значи дека пасивните помалку или со послаб интензитет го чувствуваат оргазмот.
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Не би рекла дека интензитетот на задоволството или оргазмот има врска со силината на звукот кој го испушта жената.Исто како што сите различно реагираме при радост или тага исто така различно реагираме и при доживување на оргазмот во поглед на звук, гримаси... Исто како што не сме сите исто темпераментни во кревет, некои се поактивни, некои пасивни... Но ме значи дека пасивните помалку или со послаб интензитет го чувствуваат оргазмот.

Е што мрза ќе е таа да не викне ?
 

Neverna Mala

Староседелец
21 ноември 2013
123
79
1,038
33
Е што мрза ќе е таа да не викне ?
Имам една другарка таква она вика била карактер затоа не викала. Вика на што ќе личи да се распекнезам пред него и да му покажам колку ми е убаво.
Јас не е срамам да ги искажам своите моментални чувства, но признавам дека имало ситуации кога сум вриштела демек ми е убаво а ми се плачело од што било очајно.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Имам една другарка таква она вика била карактер затоа не викала. Вика на што ќе личи да се распекнезам пред него и да му покажам колку ми е убаво.
Јас не е срамам да ги искажам своите моментални чувства, но признавам дека имало ситуации кога сум вриштела демек ми е убаво а ми се плачело од што било очајно.

Глумица една... не си требала воопшто да се преправаш :D требало да му оставиш до знаење дека не го бивало
 

Neverna Mala

Староседелец
21 ноември 2013
123
79
1,038
33
Глумица една... не си требала воопшто да се преправаш :D требало да му оставиш до знаење дека не го бивало
Искрено кажано беше добро ситуиран и не сака само заради таа фалинка да ги изгубам другите поволности.
Не бино како ќе ме сфатите ама тоа е вистината. Веројатно во секоја од нас лежи по една мала спонзоруша.
 

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
Преферирам цурата да стенка, тоа уште повеќе ќе ме запали и буквално ќе еруптирам во неа. Може и да не стенка ако работи на тивок погон. Во секој случај биче сперме на све стране. :D Се извинувам за оваа вулгарност, почнав да го оправдувам мојот јузернејм бој. бед бој. :)
 

Neverna Mala

Староседелец
21 ноември 2013
123
79
1,038
33
Преферирам цурата да стенка, тоа уште повеќе ќе ме запали и буквално ќе еруптирам во неа. Може и да не стенка ако работи на тивок погон. Во секој случај биче сперме на све стране. :D Се извинувам за оваа вулгарност, почнав да го оправдувам мојот јузернејм бој. бед бој. :)
За тоа лесна работа тоа секој го може, прашањето е колку партнерката ќе прска на сите страни во тоа е мајсторијата на мажот а не во тоа тој да се истури.
Мажите се себични створења и сакаат да си го полнат своето его па макар и кога знаат дека стенкањето е лажно.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: UBIEC

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
За тоа лесна работа тоа секој го може, прашањето е колку партнерката ќе прска на сите страни во тоа е мајсторијата на мажот а не во тоа тој да се истури.
Мажите се себични створења и сакаат да си го полнат своето его па макар и кога знаат дека стенкањето е лажно.
Ме вреѓаш, а? :) Во право си не викам не. Мајсторлакот на машкото е во тоа да ја разбие партнерката и да ја доведе до организам што ќе ја дрма добри 30 секунди до 1 минута, а го имам правено тоа. Инаку за наше истурање е лесно. Нема потреба од лажно стенкање, сакам спонтано да е. Јас не би да си го полнам егото, туку прекрасните устенца (двата пара) на цурата. :sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: UBIEC