1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Среќен роденден

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од важна, 15 февруари 2012.

 1. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  By the way.....ај нека ми е среќен роденденот ;)
   
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ај голема да растеш.
   
  На Badgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  @Badgirl Среќен роденден голема да растеш сите желби да ти се исполнат, глава да не кренеш од многу пари, љубов, среќа, ксмет итн :)
   
  На Badgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Прво пари па среќа а? :rolleyes:
   
 5. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  Нормално, кај има среќа без пари? :)
   
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  @ipopovski
  Среќен роденден, се најубаво! [​IMG]
   
  На ipopovski му/ѝ се допаѓа ова.
 7. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,482
  Допаѓања:
  3,758
  Џим Морисон:)
   
  На Aleksis му/ѝ се допаѓа ова.
 8. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  Среќен роденден ипоповски голем да растеш и сите желби да ти се исполнат :)
   
  На ipopovski му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Среќен роденден @ipopovski се најубаво сите желби реалност =)
   
  На ipopovski му/ѝ се допаѓа ова.
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,488
  Допаѓања:
  14,398
  @ipopovski Среќен роденен со задоцнување! Сите желби реалност! (party)(party)(party)
   
  На ipopovski му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: