Спотови на песни

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
DarkPassenger, ова е дефинитивно најдоброто видео :)
Мене сите ме се допаѓаат, но на Nightmare ми е најинтересен, сите со своја улога во менталната болница. :maska И на крајот бубњевите на Rev. :angel <3 A7X foREVer <3
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево

...Иначе пие млеко,
пишува поезија
и слуша љути џезови...

Ена е закон.:)

Искрено гајле ми е за спотовите. Ретко гледам спотови и концерти. Поважна ми е музиката отколку некој си таму спот.

Oвој можам да го издвојам како еден од најдобрите спотови. Особено јак е делот коа му го тегне увото и излегува коцкичка:D

 
  • Like
Реакции: Мортидо