Со кој од форумов се знаете?

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
376
516
393
никој не знам а сакам да запознаам ,сега и одма оти ке умрам од досада..ај на скајп :biggrin:frantic
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: drt

Lorejn

Полноправен Член
15 февруари 2012
66
82
18
Ете заборавив да пишам... ама откривме дека со Marrie се знаеме. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Minnie

Sara

Истакнат Член
13 февруари 2012
116
116
343
Сега засега не знам никој најголеми шанси за да се запознаам лично се со Sarah бидејки имам баба и дедо во Пробиштип.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

Marama

Нов член
21 февруари 2012
14
7
3
26
Со никој .. Прв пат се зачленувам на форум.
Прво си го ставив моето целосно име али потоа се сетив на нешо друго ...
Имам читано по сите форуми ама не сум се зачленила никаде сеа прв пат е :p
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp