1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Снаи и свекрви

Дискусија во форумот 'Семејство' започната од delvi, 27 февруари 2012.

 1. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Ти пред да се венчаш прво со мене ќе поразговараш, свекрвата ќе си ја сакала како мајка, ми газиш на нерви(punch)
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  хахахаха важи бато :D ама ја пак ќе си ја сакам ти што сакаш кажи :p
   
 3. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Ќе ја сакаш колку што јас те сакам:)
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  хахаха значи ич :D
   
  На İncognito му/ѝ се допаѓа ова.
 5. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Несакам такви вракови,не прифаќам такво нешто
   

Сподели: