1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
delvi
Последна активност:
22 март 2012 во 12:21
Зачленет на:
14 февруари 2012
Мислења:
6
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски
Роденден:
21 јули 1986 (Возраст: 33)

Сподели:

delvi

Нов член, Женски, 33

delvi последен пат беше виден/а како:
22 март 2012