delvi
Реакции
2

Зачленет на
Last seen

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

  • ја имаш футнато буквата L и I требит пред V да бидит во никот, речиму на Иџо Попоски од Скопје да ти го попрајт во devil. Вака немат значење, испаѓат дека го зафркаваш ѓаволот.
    Друго нешо шо сакам да кажам е: среќен роденден и да ти се множат годините, и сите желби -реалност, и се што ти паѓа на памет, враце да ти падне.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…