Скејтерски марки

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
Ке дојдеш у куманово и ке се качиш у такси и кажи сакам да иду до Ванс што е на Нагорички сокак. Потачно неможе да се објасни пошто се наваѓа тамо. Али не гарантирам дека ке најдеш којзнае колко добру робу и смисал некој нов дизајн.


ај здравје коа ќе дојдам ку, ќе си купам едни, а цениве отприлика како варираат?
 

Foxboro

Староседелец
16 јуни 2012
716
1,479
693
Pripyat, Ukraine
Ке дојдеш у куманово и ке се качиш у такси и кажи сакам да иду до Ванс што е на Нагорички сокак. Потачно неможе да се објасни пошто се наваѓа тамо. Али не гарантирам дека ке најдеш којзнае колко добру робу и смисал некој нов дизајн.
ама белки има ги онија најосновните модели...
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
26
Куманово
ама белки има ги онија најосновните модели...
Па ваљда ги има ја никад не сам купуваја од ванс само кажују дека има у куманово и куде има..
ај здравје коа ќе дојдам ку, ќе си купам едни, а цениве отприлика како варираат?
па ваљда су како на страну на ванс можда су малко поскупи, знаеш кумановци сакав од бутик да се направив газде.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Nightmare_f

Foxboro

Староседелец
16 јуни 2012
716
1,479
693
Pripyat, Ukraine
Па ваљда ги има ја никад не сам купуваја од ванс само кажују дека има у куманово и куде има..

па ваљда су како на страну на ванс можда су малко поскупи, знаеш кумановци сакав од бутик да се направив газде.
........ја мислим дека не са баш евтини..... околу 100 евра идат
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Nightmare_f

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,018
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Абе порачајте си од нет, или од нивната главна страна, или од Zappos или Amazon. Не сум сигурна за првите две дали испорачуваат до Македонија, ако испадне дека да, најисплатливо е. Ем нормални цени, речиси сите се движат околи 50$, ем нови модели, ем мнооогу избор.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hkakashi and Foxboro

Foxboro

Староседелец
16 јуни 2012
716
1,479
693
Pripyat, Ukraine
абе има ли во македонија од FALLEN shoes???
xl_rookie.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Solstice

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
31
Fallen,Emerica,Ethnies,Ecko,ES,Vox,Globe,Circa и такви ствари има во eX.Shop и Drop-In,Osiris,Vans,DC,Lakai,Adio итн има во Madness,и во Quiksilver во ГТЦ.