Сите наоколу се мажат/женат, а вие... | Црнобело Форум

Сите наоколу се мажат/женат, а вие...

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
27
Не се замарам,има време ќе дојде и тој ден
 

minion

Истакнат Член
18 мај 2018
12
7
103
Нормала, има време, не ми е јасно зашто толку брзаат. На 18 години да си верена и да се омажиш, си се чудам на другаркиве од основно и средно. (think)