1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Серии - Општи дискусии

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Ice_Man, 17 февруари 2012.

 1. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  ако сте ја гледале Тера Нова првата сезона ,можно е друга и да нема ....ФОКС ја откажа,а се зборува дека ке се префрли 2 сезона на Netflix но ништо не е сигурно
   
 2. InnaLaurie

  InnaLaurie Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  281
  Допаѓања:
  322
  Од серии гледам само амерички. Моментално врв ми се Госип грл. 2. Очајни домакинки. 3. Сексот и градот.
  Ги обожавам и крининалистичките, се што има на Фокс Крајм се гледам.
   
 3. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  има некој гледано Sons of Anarchy... нешто да каже за серијава ,дали вреди да се симнува
   
 4. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Го гледа ли некој The secret cirle?
   
 5. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  јас ке ја гледам кога ке излезе цела ... али изгледа нема да има 2 сезона ,имале мала гледаност
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  На една буграска страна за Дневниците на вампирот многу го фалат, па ме интересира дали некој го гледа.
  А штом е една сезона ќе го гледам да потполнам време.
   
 7. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  до 15 еп мислам дека е излезена ..
  инаку можеш да ја гледаш Teen Wolf има 13 еп. втора сезона е закажана
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  A таа добра е? Реално има ли нешто?
   
 9. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  па не е лоша,,ја тогаш бев слободен цел ден и ја изгледав целата :D

  се работи за едно момче кое баш и не е популарно во неговото училиште,како ни во спортот кој се игра таму.. но еднаш го каснува врколак и неговите моќи се зголемуваат и можат да излезат од контрола ако не знае да се контролира,,најдобриот другар и тој што го касна му помагаат во тоа....
  тој го крие тоа од девојка му,а потоа дознава и дека таа е дел од семејство кои ловат врколаци

  тин драма не е лоша да се погледне .
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Нешто слабо машки :D, летото ќе ја гледам за викенд и вечерно време, вакви не ми се интересни преку ден. :biggrin Интернетот сега како што ми е исторшен неможам да си симнам тие редовно што ги гледам. :D
   

Сподели: