1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сара Мејс (Sarah Mace)

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од Makedonec, 6 февруари 2015.

 1. коста

  коста Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 мај 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  61
  сара маче хехе јака типка е не знам дали некој ја слуша хахаха ама јака девојка е
   
 2. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Денеска ја заслушав на радио со некоја шабидуба у тој фазон....пред тоа сличен фазон онаа намбареја а врне врне во истиот стил како овие две.Почна да се повторува во стилот и тоа е голема грешка и почна да здосадува по малку.
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  93
  Поиритантна песна од врне врне не постои
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: