Сара Мејс (Sarah Mace)

коста

Истакнат Член
21 мај 2013
145
61
328
32
сара маче хехе јака типка е не знам дали некој ја слуша хахаха ама јака девојка е
 

Aristokrat

Староседелец
27 февруари 2012
2,655
3,335
1,153
Денеска ја заслушав на радио со некоја шабидуба у тој фазон....пред тоа сличен фазон онаа намбареја а врне врне во истиот стил како овие две.Почна да се повторува во стилот и тоа е голема грешка и почна да здосадува по малку.
 
  • Like
Реакции: Saladin