Сакам да се запознаам со...

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
Јас со тебе, со Martin_MKD, parvati и уште неколку .. онака интересно е .. сакам најмногу со The_Mayor мора да е многу сличен на Гонзо наш ! :D
А ако биде викендов треба да се запознаеме со embrace .. се надевам за скоро и со Ice_Man ќе биде .. гушка до сите вас (hug)
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,838
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
сакам најмногу со The_Mayor мора да е многу сличен на Гонзо наш ! :D
Сличен , како гонзо личен само + бричен.
Лето господово 2013то по нашата ера, ќе реализираме или во Охрид или на пивофестот (на бина ќе играм јас ко ќе пејт Аца Лукас);)
 
  • Like
Реакции: ZmajChe and Kitty

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,263
9,106
1,683
Сличен , како гонзо личен само + бричен.
Лето господово 2013то по нашата ера, ќе реализираме или во Охрид или на пивофестот (на бина ќе играм јас ко ќе пејт Аца Лукас);)
чекај малку, фејсбук вели: RIP poginuo Aca Lukas
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Сличен , како гонзо личен само + бричен.
Лето господово 2013то по нашата ера, ќе реализираме или во Охрид или на пивофестот (на бина ќе играм јас ко ќе пејт Аца Лукас);)
мазен бричен, ептен многу личен
со своите движења ко гонзо сличен....
(не го знам гонзо, ама мајорот го знам :sreken)

Море шо е работа, ви имат снемано рампи ни центарон.:biggrin
 
  • Like
Реакции: The_Mayor

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
Сличен , како гонзо личен само + бричен.
Лето господово 2013то по нашата ера, ќе реализираме или во Охрид или на пивофестот (на бина ќе играм јас ко ќе пејт Аца Лукас);)
ете така :D
 
  • Like
Реакции: The_Mayor

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,838
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
чекај малку, фејсбук вели: RIP poginuo Aca Lukas
лажит вејзбук да не му веруваш, точни информаци само на википедија, гугл 'рт, ведерточкаком и охридњус.

мазен бричен, ептен многу личен
со своите движења ко гонзо сличен....
(не го знам гонзо, ама мајорот го знам :sreken)

Море шо е работа, ви имат снемано рампи ни центарон.:biggrin
море како не ги тргнале рампите, одпојќе имет стаено ито исти ко порано, со жетони- наркомански...така реков зш мене бабами порано ми викаше: сине не ој на флипери, дрога фрлет во жетонине.

он топик. кити ја знам- мома лична, како неа немат слична (дури ни гонзо не е таков).
 
  • Like
Реакции: Ночной охотник