Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,491
1,123
Скопје
Е сега пак ме копка :D
Која околина мелпомена ја игнорирала па ти се чинело дека била изгорена?
Како што нема човек што не е бил барем еднаш заљубен,така исто нема ни некој кој не е бил изгорен.
Ако грешам,нека изгорам (wasntme) ...ова ми е од Мајорот,признавам.

Ќе треба нова тема да отвориме ако продолжиме да си ги цитираме мислењата како што сме тргнале :D
А и двете сме добри соговорнички... може и две теми ќе треба :giggle
Патем, реков одбиваш љубовни сигнали а не игнорираш.
Со одбиваш мислев дека си негативно настроена кон истите.
Но добро заклучивме дека сум згрешила и дека мелпоменка наша е заљубена како и сите ние на форумов и дека тотално позитивно ги пресретнува сите изливи на љубов, барем тука на форумов.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Ќе треба нова тема да отвориме ако продолжиме да си ги цитираме мислењата како што сме тргнале :D
А и двете сме добри соговорнички... може и две теми ќе треба :giggle
Патем, реков одбиваш љубовни сигнали а не игнорираш.
Со одбиваш мислев дека си негативно настроена кон истите.
Но добро заклучивме дека сум згрешила и дека мелпоменка наша е заљубена како и сите ние на форумов и дека тотално позитивно ги пресретнува сите изливи на љубов, барем тука на форумов.
Па провери во исоведалницата,темата за романтика,и сличните теми,ако баба лаже тие не лажат.
Незнам од каде таков впечаток.
Арно си претпоставив јас.
А околу темиве,нејкам да сме главни виновнички за уклучување чат на форумов.:giggle
Гласав против чатот.
Добра ти ноќ :*
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: slb_bobo

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
дај бе веќе еднаш ставите го леги за модератор на рисајкл .. ако не банирајте го перманент оти мака ми е да го глеам форумот со него :)
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Компјутеров ми е хаос........плачи за преинсталација.....што и да снимам на цд, мојов компјутер не го чита! :banghead :mad

1345509588437874_animate.gif
 

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Добра, сум добра, вчера на 15 минути ојдов и останав 3-4 саати и плус косата си ја испеглав и си се налакирав.:giggle Само уште пегланото да ми останеше, туку да одам да учам јас дека после можит гости да ми дојдат.:D

И за крај хитот на вчерашниот ден.:wavespin



Морам уште да се надополнам, почнаа патетиките, шубо, шубо, најшубо.:cool:
 
Статус
Затворена за нови мислења.