Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
фала ти...желбата за попосле ке ја оставам..има време за спиење...одлучив..после 4 ке спијам:D
после 4 е чист терен? нема суштества во темница што идат накај тебе, нема од оние што спијат под кревет и ако пружиш рака или нога да те фатат? :D нема тропкање,шушкање?

иначе,откако ми починаа двајцата дедовци имам страв кога спијам навечер, не дека они „ќе дојдат“ и „ќе ми направат“ нешто него од траумата што ми се содзаде на присуството на нивните погреби, и секоја вечер заспивам со уклучен телевизор...ни под точка разно во потполна темница :frown
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: mAcIkA

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
еееееее сакам јако филмче да глеам, а и некоју игру мистик да играм, сфе сакам, сакам и јутре да пуца слнце, сакам и у три собе да спиу преко ноќ, у едну ноќ ,лолл ....ентузијазм штп вика ал капоне : )
 

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
639
93
Го обожавам времево...и како јас да земам книга в раце? Греота е да ми шетаат букви пред очи, кога може јас да шетам по паркови. Нели?
Ќе јадам, се спремам и излегувам со друштвото. Книгите ќе почекаат до вечер :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Sugar and Selma

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Го обожавам времево...и како јас да земам книга в раце? Греота е да ми шетаат букви пред очи, кога може јас да шетам по паркови. Нели?
Ќе јадам, се спремам и излегувам со друштвото. Книгите ќе почекаат до вечер :D
Во недели се уче.

Јас да јадам сега и одам да си го искористам денот, од четвртокот не сум се прошетала. Окото целосно ми помина. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
сдк дк ск кд т км н г лол
.....ке дојде the Тијана на гости куде мене ск за пола саат, танананан : ) ке биду отсутан на форум, знаеш процедура бе брат салатичка ракиичка, а после благо мезе : )
 

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Јас само да си се пожалам од ОНЕ зашто цела вечер немав нет тоа е срамота. И да прашам дали ке се случи еднаш ама барем еднаш да се јавам на 181 и да има барем еден оператор слободен без чекање од 10 мин ;) :mad:
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Јас само да си се пожалам од ОНЕ зашто цела вечер немав нет тоа е срамота. И да прашам дали ке се случи еднаш ама барем еднаш да се јавам на 181 и да има барем еден оператор слободен без чекање од 10 мин ;) :mad:
Aaa не се надевај дека некогаш ќе има слободен оператор, јас и по пола саат сум чекала и пак не дигаат...затоа раскинав договор и сега сум на макс адсл и немам никакви проблеми ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Јас само да си се пожалам од ОНЕ зашто цела вечер немав нет тоа е срамота. И да прашам дали ке се случи еднаш ама барем еднаш да се јавам на 181 и да има барем еден оператор слободен без чекање од 10 мин ;) :mad:
Не верувам дека некогаш директно ќе те поврзат, без чекање. ;) Ја кога се јавувам најмалку 15 минути чекам. :mad
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum
Статус
Затворена за нови мислења.